13-756-934-987

   milosnicy@ostrow-wielkopolski.pl

Konstrukcje stalowe a mieszkania

Kwiecień 5, 2018 - admin

Comments are off for this post.

 

Szokujący tytuł wpisu – konstrukcje stalowe kojarzą się z wielkimi halami. W takim typie ich użycia specjalizuje się strona Halbud . Jednak jak to z różnymi technologiami bywa tak samo jeżeli chodzi o konstrukcje stalowe istnieją różne możliwości ich zastosowania.

 

Wbrew pozorom to nie jest jakaś odległa przyszłość – już dzisiaj powstają budynki mieszkalne w oparciu o ten rodzaj konstrukcji. Co prawda częściej dzięki konstrukcjom stalowym powstają mieszkania na zachodzie niż w Polsce, jednak w naszej ojczyźnie powoli też przekonujemy się do nowych rozwiązań.

 

255887(36)

 

Wykorzystanie konstrukcji stalowych w budowie mieszkań ma wiele zalet. Zarówno dla mieszkańców jak i dla inwestorów. Mieszkańcy cieszą się świetnymi właściwościami akustycznymi i cieplnymi. Natomiast inwestorzy oszczędnościami, szybkością oraz prostotą budowy.

 

Zyskuje na tym również nasza planeta. Odpady stalowe, które powstają w wyniku montażu konstrukcji stalowych są w pełni poddawane recyklingowi. Dzięki temu przy budowaniu tego typu konstrukcji powstaje mniej odpadów.

 

255887(31)
Konstrukcje stalowe kojarzą się z wielkimi halami.

 

Nowoczesne rozwiązania zawsze powodują wiele kontrowersji. Jednocześnie jak widać na tym przykładzie niosą one ze sobą wiele zalet i warto się na nie otworzyć.

 

Share this article

admin